Whirlpool FFB 8458 BSEV NL FreshCare+ Wasmachine 8 kg Wit
RefurbishedOf 3x €89,67, 0% rente

Refurbished: grondig gecontroleerd, gereinigd met 6 maanden garantie
1 op voorraad
€ 269,00
1 op voorraad
Sterker Witgoed Service
-
Gratis levering*
-
Bezorging wanneer het jou uitkomt
-
Inclusief garantie
-
Oude machine gratis retour
-
Gespreid betalen of IN3 mogelijk*
Productomschrijving
De Whirlpool FFB 8458 BSEV NL wasmachine is een moderne en energiezuinige wasmachine die sterke prestaties combineert met gebruiksgemak en slimme Whirlpool technologie. Wie een Whirlpool wasmachine kopen overweegt, kiest met dit model voor een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en betrouwbare dagelijkse prestaties.
Met een laadvermogen van 8 kg en een centrifugesnelheid van 1400 toeren is deze wasmachine ideaal voor middelgrote huishoudens en dagelijks gebruik. Dankzij efficiënte technologieën levert dit model goede wasresultaten met een laag energieverbruik.
Krachtig en efficiënt wassen
Met 1400 rpm wordt kleding krachtig gecentrifugeerd, waardoor de was minder nat uit de trommel komt en sneller droogt.
FreshCare+ technologie
De FreshCare+ functie houdt kleding na afloop van het programma fris door zachte trommelbewegingen en stoomcirculatie. Dit helpt nare geuren en kreukvorming te verminderen wanneer je de was niet direct uit de machine haalt.
6th Sense sensortechnologie
Dankzij 6th Sense technologie past de machine automatisch water-, tijd- en energieverbruik aan op basis van de hoeveelheid was. Hierdoor was je efficiënter zonder in te leveren op prestaties.
Inverter motor
De duurzame inverter motor zorgt voor stillere werking, minder trillingen en een langere levensduur.
Gebruiksvriendelijk en praktisch
De Whirlpool FFB 8458 BSEV NL beschikt over:
- LED display
- Resttijdindicatie
- Startuitstel
- Snelwasprogramma
- Stoomfunctie
- Anti-kreuk ondersteuning
Stil en comfortabel
Dankzij de moderne motor en verbeterde trillingscontrole werkt de machine relatief stil tijdens dagelijks gebruik.
Belangrijkste voordelen
- 8 kg laadvermogen – ideaal voor gezinnen
- 1400 rpm – krachtig centrifugeren
- FreshCare+ – frissere was na afloop
- 6th Sense – automatisch efficiënt wassen
- Inverter motor – stil en duurzaam
- Goede prijs-kwaliteitverhouding
Technische gegevens
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Merk | Whirlpool |
| Serie | FFB |
| Model | FFB 8458 BSEV NL |
| Type product | Wasmachine |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Laadvermogen | 8 kg |
| Centrifugesnelheid | 1400 rpm |
| Type motor | Inverter |
| Energieklasse | B (nieuw label) |
| Geluidsniveau centrifugeren | ca. 78 dB |
| FreshCare+ | Ja |
| 6th Sense | Ja |
| Stoomfunctie | Ja |
| Programma’s | Katoen, Mix, Snel, Delicaat |
| Startuitstel | Ja |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Display | LED display |
| Kleur | Wit |
| Deur scharnier | Links |
| Afmetingen (HxBxD) | ca. 84,5 x 59,5 x 63 cm |
| EAN | 8003437049620 |
| MPN | FFB 8458 BSEV NL |
| SKU | WHI-FFB8458BSEVNL |
Gerelateerde producten
-
OutletWasmachines, Wassen & Drogen
AEG LR8594BN4 8000 serie PowerCare – Wasmachine
0 van de 5(0)OUTLET, nieuw maar kan een minimale krasje of deukje bevatten.
Met deze AEG LR8594BN4 wasmachine kan je maximaal 9 kg wasgoed kwijt in de trommel. Een unieke techniek wordt ingezet om wasmiddel snel vooraf te mengen, waarna het gelijkmatig over je kleren wordt
gesproeid voor opmerkelijk schoon wasgoed.SKU: n/a -
OutletWasmachines, Wassen & Drogen
Samsung WW90CGC04AAHEN – Ecobubble – 5000 serie – Wasmachine – 10% zuiniger dan energielabel A
Wasmachines, Wassen & DrogenSamsung WW90CGC04AAHEN – Ecobubble – 5000 serie – Wasmachine – 10% zuiniger dan energielabel A
0 van de 5(0)OUTLET, nieuw maar kan een klein krasje bevatten
- Vulgewicht: 9 kg
- Toerental: 1400 r/min
- Garantie: 2 jaar
SKU: n/a -
OutletWasmachines, Wassen & Drogen
LG GC3V708S2 wasmachine met TurboWash™ 39 – Slimme AI DD™ motor – A – 8kg – Hygiënisch wassen met stoom
Wasmachines, Wassen & DrogenLG GC3V708S2 wasmachine met TurboWash™ 39 – Slimme AI DD™ motor – A – 8kg – Hygiënisch wassen met stoom
0 van de 5(0)OUTLET, nieuw maar kan een klein krasje of deukje bevatten
- Vulgewicht: 8 kg
- Toerental: 1400 r/min
- Geluidsniveau: 71 dB
- Garantie: 2 jaar
SKU: n/a










