Siemens WM14VMFCB Wasmachine 9 kg 1400 rpm | antiVlekken, AquaStop & speedPack
RefurbishedOf 3x €129,67, 0% rente

Refurbished: grondig gecontroleerd, gereinigd met 6 maanden garantie
1 op voorraad
€ 389,00
1 op voorraad
Sterker Witgoed Service
-
Gratis levering*
-
Bezorging wanneer het jou uitkomt
-
Inclusief garantie
-
Oude machine gratis retour
-
Gespreid betalen of IN3 mogelijk*
Productomschrijving
De Siemens WM14VMFCB is een premium wasmachine uit de Siemens iQ700-serie, ontworpen voor gezinnen die krachtige prestaties, slimme vlekverwijdering en stille werking zoeken. Dit model beschikt over een 9 kg laadvermogen, 1400 rpm centrifuge, energieklasse A en diverse premium functies.
antiVlekken-systeem
Het geïntegreerde antiVlekken-systeem helpt automatisch bij het verwijderen van vier veelvoorkomende hardnekkige vleksoorten zonder extra voorbehandeling.
speedPack & powerSpeed
Met speedPack en powerSpeed kunnen programma’s aanzienlijk versneld worden zonder grote concessies aan het wasresultaat. Ideaal voor drukke huishoudens.
iQdrive motor
De koolborstelloze iQdrive motor zorgt voor stille werking, minder slijtage en een langere levensduur.
waterPerfect Plus
Dankzij waterPerfect Plus past de machine het waterverbruik automatisch aan op de belading voor efficiënter wassen.
softTrommel
De speciale softTrommel behandelt kleding zachter en beschermt delicate stoffen beter tijdens het wassen.
Premium comfort
De Siemens WM14VMFCB beschikt over:
- AquaStop waterbeveiliging
- Trommelverlichting
- Bijvulfunctie
- antiVibration design
- Outdoor/Impregneren programma
- Hygiene programma
- Resttijdindicatie
- Startuitstel
- Groot LED display
Belangrijkste voordelen
- 9 kg laadvermogen – ideaal voor gezinnen
- 1400 rpm – krachtige centrifuge
- antiVlekken-systeem
- speedPack & powerSpeed
- iQdrive motor
- AquaStop waterbeveiliging
- Siemens iQ700 premium klasse
Technische gegevens
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Merk | Siemens |
| Serie | iQ700 |
| Model | WM14VMFCB |
| Type product | Wasmachine |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Laadvermogen | 9 kg |
| Centrifugesnelheid | 1400 rpm |
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik | 48 kWh / 100 cycli |
| Waterverbruik | 48 L / cyclus |
| Geluidsniveau centrifugeren | 70 dB |
| Geluidsklasse | A |
| Motor | iQdrive |
| antiVlekken | Ja |
| speedPack | Ja |
| powerSpeed | Ja |
| waterPerfect Plus | Ja |
| softTrommel | Ja |
| AquaStop | Ja |
| Trommelverlichting | Ja |
| Bijvulfunctie | Ja |
| Display | LED |
| Startuitstel | Ja |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Kleur | Wit |
| Afmetingen (HxBxD) | 84,8 x 59,8 x 59 cm |
| Gewicht | 72,8 kg |
| EAN | 4242003909126 |
| MPN | WM14VMFCB |
| SKU | SIE-WM14VMFCB |
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakkingWasmachines, Wassen & Drogen
LG F4WX801YB wasmachine 11 kg Zwart A
0 van de 5(0)Nieuw in de verpakking (geen schade)
Een duurzame was
A-30% efficiëntie, geoptimaliseerde technologie
Bespaar op kosten voor water en elektriciteit met wasmachines die wassen, spoelen en draaien voor optimaal water- en energieverbruikSKU: n/a -
OutletWasmachines, Wassen & Drogen
AEG LR7FL941EX 7000 serie wasmachine
0 van de 5(0)OUTLET, nieuw maar kan een minimale krasje of deukje bevatten.
Wasmachine AEG LR7FL941EX heeft een ruime capaciteit tot 9 kg en energie-efficiëntieklasse A. Hij heeft een gemakkelijk te lezen tekst display en vele programma mogelijkheden. Verder is zijn energieverbruik 49 kWh per 100 wasbeurten
SKU: n/a











