Siemens WM14UR90NL iQ500 Wasmachine 9 kg Wit
RefurbishedOf 3x €116,33, 0% rente
Refurbished: grondig gecontroleerd, gereinigd met 6 maanden garantie.
Uitverkocht
€ 349,00
Uitverkocht
Productomschrijving
De Siemens WM14UR90NL wasmachine is een energiezuinige wasmachine voor middelgrote tot grote huishoudens. Deze Siemens WM14UR90NL wasmachine biedt krachtige prestaties, slimme technologie en gebruiksgemak voor dagelijks wassen. Wie een Siemens wasmachine kopen overweegt, kiest met dit model voor efficiëntie en betrouwbaarheid.
Met een laadvermogen van 9 kg is de Siemens WM14UR90NL wasmachine ideaal voor gezinnen. Dankzij de varioSpeed functie verkort je wasprogramma’s aanzienlijk, terwijl de iQdrive motor zorgt voor een stille en duurzame werking.
De Siemens WM14UR90NL wasmachine beschikt daarnaast over iSensoric technologie, die automatisch het water- en energieverbruik aanpast aan de hoeveelheid was. Dit maakt het apparaat energiezuinig en efficiënt zonder in te leveren op prestaties.
De Siemens WM14UR90NL wasmachine combineert snelheid, stille prestaties en moderne technologie in één betrouwbaar apparaat.
Belangrijkste voordelen
- 9 kg laadvermogen voor gezinnen
- Energiezuinig (energieklasse A)
- Krachtige centrifuge van 1400 toeren
- varioSpeed voor sneller wassen
- Stille en duurzame iQdrive motor
- iSensoric voor efficiënt verbruik
Technische specificaties
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Merk | Siemens |
| Serie | iQ500 |
| Model | WM14UR90NL |
| Type product | Wasmachine |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Laadvermogen | 9 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 rpm |
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik | ca. 46 kWh per 100 cycli |
| Geluidsniveau centrifugeren | ca. 71 dB |
| Geluidsklasse | A |
| Aantal programma’s | 10+ |
| Programma’s | Katoen, Mix, Fijne was, Wol, Snel |
| Startuitstel | Ja |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Waterbeveiliging | AquaStop |
| Trommeltype | softDrum |
| Motor | iQdrive koolborstelloze motor |
| Display | LED display |
| Bediening | Draaiknop + tiptoetsen |
| Kleur | Wit |
| Deur scharnier | Links |
| Afmetingen (HxBxD) | ca. 84,8 x 59,8 x 59 cm |
| Gewicht | ca. 72 kg |
| EAN | 4242003885765 |
| MPN | WM14UR90NL |
| SKU | SIE-WM14UR90NL |
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakkingWasmachines, Wassen & Drogen
LG F4WX801YB wasmachine 11 kg Zwart A
0 van de 5(0)Nieuw in de verpakking (geen schade)
Een duurzame was
A-30% efficiëntie, geoptimaliseerde technologie
Bespaar op kosten voor water en elektriciteit met wasmachines die wassen, spoelen en draaien voor optimaal water- en energieverbruikSKU: n/a -
OutletWasmachines, Wassen & Drogen
LG GC3V708S2 wasmachine met TurboWash™ 39 – Slimme AI DD™ motor – A – 8kg – Hygiënisch wassen met stoom
Wasmachines, Wassen & DrogenLG GC3V708S2 wasmachine met TurboWash™ 39 – Slimme AI DD™ motor – A – 8kg – Hygiënisch wassen met stoom
0 van de 5(0)OUTLET, nieuw maar kan een klein krasje of deukje bevatten
- Vulgewicht: 8 kg
- Toerental: 1400 r/min
- Geluidsniveau: 71 dB
- Garantie: 2 jaar
SKU: n/a











