Miele WKF120 WCS W1 PowerWash Wasmachine 8 kg Wit
RefurbishedOf 3x €156,33, 0% rente

Refurbished: grondig gecontroleerd, gereinigd met 6 maanden garantie
1 op voorraad
€ 469,00
1 op voorraad
Sterker Witgoed Service
-
Gratis levering*
-
Bezorging wanneer het jou uitkomt
-
Inclusief garantie
-
Oude machine gratis retour
-
Gespreid betalen of IN3 mogelijk*
Productomschrijving
De Miele WKF120 WCS wasmachine is een premium model uit de Miele W1-serie en combineert krachtige prestaties met uitstekende bouwkwaliteit en slimme wastechnologie. Wie een Miele wasmachine kopen overweegt, kiest met dit model voor duurzaamheid, stille werking en hoogwaardige wasresultaten.
Miele WKF120 WCS W1 PowerWash Wasmachine 8 kg
PowerWash technologie
De PowerWash functie zorgt via speciale PowerShower-technologie voor snelle en grondige reiniging met behoud van uitstekende wasresultaten. Ook korte programma’s blijven hierdoor zeer effectief.
Krachtig centrifugeren
Met 1600 rpm komt de was droger uit de trommel, waardoor de droogtijd aanzienlijk wordt verkort.
ProfiEco motor
De koolborstelloze ProfiEco motor werkt stil, energiezuinig en is ontworpen voor een zeer lange levensduur.
WaterControl System (WCS)
Het geïntegreerde WaterControl System (WCS) controleert de watertoevoer en helpt lekkages te voorkomen voor extra veiligheid tijdens het wassen.
CapDosing systeem
Met CapDosing gebruik je speciale Miele capsules voor delicate stoffen en specifieke toepassingen zoals outdoor, wol of impregneren.
Stil en comfortabel
De machine werkt zeer stil met ongeveer 48 dB tijdens wassen en 73 dB tijdens centrifugeren, wat zorgt voor comfortabel dagelijks gebruik.
Gebruiksvriendelijk en compleet
De Miele WKF120 WCS beschikt over:
- QuickPowerWash
- Resttijdindicatie
- Startuitstel tot 24 uur
- EcoFeedback
- Outdoor- en wolprogramma’s
Hierdoor is de machine flexibel en eenvoudig in gebruik.
Belangrijkste voordelen
- 8 kg laadvermogen – ideaal voor gezinnen
- 1600 rpm – krachtige centrifuge
- PowerWash – snel en grondig wassen
- ProfiEco motor – stil en duurzaam
- WaterControl System (WCS)
- Premium Miele W1 kwaliteit
Technische gegevens
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Merk | Miele |
| Serie | W1 |
| Model | WKF120 WCS |
| Type product | Wasmachine |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Laadvermogen | 8 kg |
| Centrifugesnelheid | 1600 rpm |
| Energieklasse | A+++-20% |
| Geluidsniveau wassen | ca. 48 dB |
| Geluidsniveau centrifugeren | ca. 73 dB |
| Jaarlijks energieverbruik | ca. 156 kWh |
| Jaarlijks waterverbruik | ca. 9900 liter |
| Type motor | ProfiEco motor |
| PowerWash | Ja |
| CapDosing | Ja |
| Waterbeveiliging | WCS |
| Trommel | Thermo SoftCare trommel |
| Display | Digitaal display |
| Startuitstel | Ja |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Programma’s | Katoen, Outdoor, Wol, QuickPowerWash |
| Kleur | Wit |
| Deur scharnier | Rechts |
| Afmetingen (HxBxD) | ca. 85 x 59,6 x 64 cm |
| Gewicht | ca. 94 kg |
| EAN | 4002515380802 |
| MPN | WKF120 WCS |
| SKU | MIE-WKF120WCS |
Gerelateerde producten
-
OutletWasmachines, Wassen & Drogen
AEG LR7FL941EX 7000 serie wasmachine
0 van de 5(0)OUTLET, nieuw maar kan een minimale krasje of deukje bevatten.
Wasmachine AEG LR7FL941EX heeft een ruime capaciteit tot 9 kg en energie-efficiëntieklasse A. Hij heeft een gemakkelijk te lezen tekst display en vele programma mogelijkheden. Verder is zijn energieverbruik 49 kWh per 100 wasbeurten
SKU: n/a









