Bosch WVG30442 Serie 6 Was-droogcombinatie 8/5 kg Wit
RefurbishedOf 3x €129,67, 0% rente
Refurbished: grondig gecontroleerd, gereinigd met 6 maanden garantie.
1 op voorraad
€ 389,00
1 op voorraad
Sterker Witgoed Service
-
Gratis levering*
-
Bezorging wanneer het jou uitkomt
-
Inclusief garantie
-
Oude machine gratis retour
-
Gespreid betalen of IN3 mogelijk*
Productomschrijving
De Bosch WVG30442 was-droogcombinatie is een praktische en efficiënte oplossing voor wassen en drogen in één apparaat. Wie een Bosch was-droogcombinatie kopen overweegt, kiest met dit model voor gebruiksgemak, betrouwbare prestaties en ruimtebesparing.
Met een wascapaciteit van 8 kg en een droogcapaciteit van 5 kg is deze was-droogcombinatie ideaal voor dagelijks gebruik. Dankzij slimme Bosch technologie wordt iedere was- en droogcyclus efficiënt uitgevoerd met optimale zorg voor je kleding.
Wassen en drogen in één
De Bosch WVG30442 was-droogcombinatie maakt het mogelijk om kleding in één doorlopende cyclus te wassen en te drogen. Dit bespaart tijd en maakt het gebruik eenvoudiger, zonder dat je was hoeft over te laden.
Efficiënt en zorgvuldig wassen
Met diverse programma’s voor katoen, synthetisch en gemengde was levert deze machine betrouwbare reinigingsprestaties. De 1400 toeren helpen om je was goed gecentrifugeerd uit de trommel te krijgen.
Slimme droogtechnologie
De geïntegreerde sensoren bewaken het droogproces en helpen overdrogen te voorkomen. Dit beschermt je kleding en zorgt voor efficiënte droogresultaten.
Gebruiksvriendelijk en praktisch
De Bosch WVG30442 was-droogcombinatie beschikt over overzichtelijke bediening, startuitstel en resttijdindicatie voor extra gemak.
Duurzaam en betrouwbaar
Bosch staat bekend om degelijke kwaliteit en lange levensduur. Deze was-droogcombinatie is ontworpen voor langdurig gebruik en consistente prestaties.
Conclusie
De Bosch WVG30442 was-droogcombinatie is een praktische, efficiënte en gebruiksvriendelijke keuze voor dagelijks wassen en drogen in één apparaat.
Belangrijkste voordelen
- 8 kg wassen / 5 kg drogen – ideaal voor dagelijks gebruik
- Was-droogcombinatie – wassen en drogen in één apparaat
- 1400 rpm voor krachtig centrifugeren
- Sensor gestuurd drogen voorkomt overdrogen
- Gebruiksvriendelijke bediening en duidelijke programma’s
- Betrouwbare Bosch Serie 6 kwaliteit
Technische gegevens
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Merk | Bosch |
| Serie | Serie 6 |
| Model | WVG30442 |
| Type product | Was-droogcombinatie |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Wascapaciteit | 8 kg |
| Droogcapaciteit | 5 kg |
| Type apparaat | Was-droogcombinatie |
| Energieklasse wassen | A |
| Energieklasse wassen/drogen | B |
| Centrifugesnelheid | 1400 rpm |
| Geluidsniveau centrifugeren | ca. 74 dB |
| Aantal programma’s | 10+ |
| Programma’s | Katoen, Mix, Synthetisch, Snel |
| Startuitstel | Ja |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Display | LED display |
| Bediening | Draaiknop + tiptoetsen |
| Kleur | Wit |
| Deur scharnier | Links |
| Afmetingen (HxBxD) | ca. 84,8 x 59,8 x 59 cm |
| Gewicht | ca. 78 kg |
| EAN | 4242002862897 |
| MPN | WVG30442 |
| SKU | BOS-WVG30442 |
Gerelateerde producten
-
OutletWasmachines, Wassen & Drogen
AEG LR8594BN4 8000 serie PowerCare – Wasmachine
0 van de 5(0)OUTLET, nieuw maar kan een minimale krasje of deukje bevatten.
Met deze AEG LR8594BN4 wasmachine kan je maximaal 9 kg wasgoed kwijt in de trommel. Een unieke techniek wordt ingezet om wasmiddel snel vooraf te mengen, waarna het gelijkmatig over je kleren wordt
gesproeid voor opmerkelijk schoon wasgoed.SKU: n/a -
Refurbished











